Marjinal Güzellik

MARJİNAL GÜZELLİK

KADIN BAKIM

DERMAPEN

Sivilce izleri, gözenekler, cilt yenileme, güneş lekeleri, cilt sıkılaştırma, ince çizgilerin giderilmesi ve çatlak tedavilerinde kullanılır

SOMON DNA

Somon DNA tedavisi bilimsel olarak cilt altına küçük iğneler verilerek uygulanıyor. Uygulama yapılırken ilk aşamalarda cilde nemlendirme işi ile başlanıyor.

AQUAFACIAL

cildi detoksifikasyon yoluyla çevresel faktörlere ve güneş ışınlarına (sivilce ve elastin kaybı gibi) karşı koruyan etkili ve profesyonel bir uygulamadır.

CİLT LAZER

Derideki leke problemi, toplumda oldukça sık rastlanmaktadır. Bu lekeler, derinin pigmente lezyonlarıdır. Yani deriye rengini veren ve pigment ismi verilen partiküllerin bölgesel birikimidir.

EPİLASYON

Epilasyon amaçlı kullanılan lazer tipleri 3 çeşittir. Lazer epilasyona doğru lazer tipi ile başlanması önemlidir. Hangi lazer yönteminin kişiye uygun olduğuna, uygulama öncesinde uzman doktorlar, cilt ve kıl yapısını değerlendirerek karar vermelidir.

DERMAROLLER

Dermaroller üzerinde çok sayıdaki ince iğnelerin bulunduğu elde taşınabilen silindir şeklinde bir aparattır. Aynı zamanda “skinroller”, "mesoroller" veya microneedling" da denilmektedir.

CİLT BAKIMI

Sivilce izleri, gözenekler, cilt yenileme, güneş lekeleri, cilt sıkılaştırma, ince çizgilerin giderilmesi ve çatlak tedavilerinde kullanılır

Kalıcı Makyaj

3D kalıcı kaş microblading Pudralama kalıcı kaş makyajı Dolgu tekniği kalıcı kaş makyajı Kaş tasarımı Hatalı kaş uygulamalarının düzeltilmesi

Kirpik lifting

Kirpik lifting işlemi daha çok kirpiklerde oluşan kıvrım ve kaldırma işlemleri için önemli bir çalışmadır. Uçları kıvrık olan bütün kirpikler için önemli bir seçim oluşturmuş olur ve güzel bir kirpik görünümü sunar.